Ofertă acceptată Cumpărare directă

DALI Modernizare retea de canalizare si statia de epurare din loc. Dumbravioara, com Ernei jud Mures

Număr anunț
DA30247271
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.295.894 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.295.894 RON