Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie servicii proiectare faza DALI Reabilitarea Sală de sport cu 150 locuri, Mizil, judetul PH

Număr anunț
DA30254342
Autoritate contractantă
ORASUL MIZIL (CUI 15562570)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.097.700 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.097.700 RON