Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de asfaltare curte interioara la sediul Centrului Militar Judetean Valcea

Număr anunț
DA30252790
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.796.899 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.796.899 RON