Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intocmire proiect tehnic, masuratori topografice si studiu geotehnic strazi (1,1 km)

Număr anunț
DA30256608
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.624.428 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.624.428 RON