Atribuită Atribuire

Servicii de reparare a caroseriilor de autovehicule (tinichigerie și vopsitorie) rapoartele de necesitate nr. 547.215 din data de 31.05.2021, nr. 547.214 din data de 31.05.2021, nr. 547.213 din data de 31.05.2021 (MAI – 44870 ; MAI – 50478 ; MAI – 54369)

Număr anunț
DAN1494692
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
SC CERSIM SRL (CUI 12605146)
Cod CPV
50112110-7 · Servicii de reparare a caroseriilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.711,29 RON
Data anunțului
06.07.2021 13:47

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.