Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord canalizare gravitationala si canalizare si presiune

Număr anunț
DA30250928
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.593.011 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.593.011 RON