Atribuită Atribuire

Servicii de executor judecatoresc conform contractului incheiat intre parti, astfel: Dosar 89/2021 Debitor TV Oltenia - 40 lei; Dosar 90/2021 - Debitor SANFUL - 40 lei; Dosar nr. 91/2021 - Debitor Drias Mir - 40 lei, conform comanda nr. 19363/30-06-2021

Număr anunț
DAN1500225
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
Cod CPV
75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
120 RON
Data anunțului
14.07.2021 11:49

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.