Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL ELABORARII PROIECTELOR CU FINANTARI NERAMBURSABILE

Număr anunț
DA30226506
Autoritate contractantă
COMUNA IZVORU BARZII (CONSILIUL LOCAL IZVORU BARZII) (CUI 4484400)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.976.910 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.976.910 RON