Atribuită
Atribuire
Servicii de inchiriere"Autoplatforma" cu deservent pentru transport utilaj (tractor) pe raza municipiului Craiova (Cantonament - Stadion) (tur) (1 cursa)1 cursa = 120 lei, conform referat nr. 22959/29-07-2021, Servicii de inchiriere""Autoplatforma" cu deservent pentru transport utilaj pe raza municipiului Craiova (Stadion – Cantonament) (tur) (1 cursa) 1 cursa = 120 lei, conform referat nr. 22842/29-07-2021
- Număr anunț
- DAN1509252
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data anunțului
- 30.07.2021 11:51
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.