Atribuită Atribuire

Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport utilaj (tractoras) pe raza municipiului Craiova (Cantonament Lunca - Stadionul Ion Oblemenco) (3 curse) x 120 lei/ cursa = 360 lei, conform referat nr. 23280/03-08-2021 Servicii de inchiriere"Autoplatforma" cu deservent pentru transport utilaj (agregat) pe raza municipiului Craiova (Stadionul Ion Oblemenco - Cimitir Ungureni) (1 cursa) x 120 lei/ cursa = 120 lei, conform referat nr. 23418/04-08-2021

Număr anunț
DAN1512109
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
480 RON
Data anunțului
05.08.2021 10:50

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.