Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documetatii tehnico-economice DALI si PT aferente “Refacere punte/traversare pietonala -1buc

Număr anunț
DA30269606
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA CAMPINA (PRIMARIA COMUNEI POIANA-CAMPINA PRAHOVA) (CUI 2845737)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
422.889 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422.889 RON