Atribuită
Atribuire
Achizitie boltari 10x20x40 4mcx210,08ron.Valoare totala 840,34ron.Achizitie conf.referat nr.23053/30.07.2021,comanda nr.23374/3.08.2021
- Număr anunț
- DAN1513883
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- GEORNI IMPEX SRL (CUI RO7264239)
- Cod CPV
- 44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 840,34 RON
- Data anunțului
- 10.08.2021 08:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.