Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicina muncii personal instalatii de aprov cu apa potabila si alte unitati interes public

Număr anunț
DA30262204
Autoritate contractantă
Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.530.072 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.530.072 RON