Atribuită
Atribuire
Achizitie Karate Zeon 100ml/buc 20bucx30,28ron,Fastac 100ml /buc 20bucx13,76ron.Valoare totala 880,80ron.Achizitie conf.referat nr.24038/10.08.2021,comanda nr.24212/11.08.2021.
- Număr anunț
- DAN1515709
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 880,80 RON
- Data anunțului
- 12.08.2021 13:33
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.