Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT ULEI SI FILTRU ULEI, INLOCUIT PLACUTE FRANA, FLANSE CARDAN, GMV

Număr anunț
DA30264654
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAITA (CUI 29012925)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.555.836 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.555.836 RON