Atribuită Cumpărare directă

Memotal inj 200mg/ml x 5f/5ml / PIRACETAMUM

Număr anunț
DA35070859
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
539,80 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,80 RON