Atribuită
Atribuire
Impermeabilizant 1 litru x 3 buc = 105,89 lei/buc + TVA + transport 16,01 lei + TVA. Achizitie conform referat nr.24735/17.08.2021, oferta nr.25044/19.08.2021, comanda nr.25068/19.08.2021
- Număr anunț
- DAN1519061
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- SC RH COMMODIES SRL (CUI 25651780)
- Cod CPV
- 03422000-4 · Lac (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 333,68 RON
- Data anunțului
- 20.08.2021 10:29
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.