Atribuită Atribuire

Panou decorativ (imita gardul natural, avand frunze cu flori artificiale). Dimensiune: 100 cm. x 200 cm, Tip Summer, din plastic, culoare verde (160 buc. x 189.08 lei/ buc. = 30.252,80 lei) conform comanda nr. 28320/17-09-2021 (ref. 28039/15-09-2021), ADV 1238878

Număr anunț
DAN1531260
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ELEFANT ONLINE (CUI RO26396066)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.252,80 RON
Data anunțului
20.09.2021 10:10

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.