Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator cu Procesor i5-10400F, 8GB, 240 SSD, VGA 2 GB

Număr anunț
DA30250402
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.306.211 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.306.211 RON