Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de Paturi si perne pentru dotarea punctului de comanda si 11 adaposturi Mun Onesti

Număr anunț
DA30257289
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Cod CPV
39516120-9 · Perne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.917.931 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.917.931 RON