Atribuită
Atribuire
Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport utilaj pe raza municipiului Craiova, ruta Cimitir Ungureni - Cimitir Craiova Nord (1 cursa) x 120 lei/ cursa = 120 lei, conform referat nr. 28811/ 23-09-2021 si Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport utilaj pe raza municipiului Craiova, ruta Cantonament Lunca - Stadion de Footbal (3 curse) x 120 lei/ cursa = 360 lei, conform referat nr. 28668/22-09-2021
- Număr anunț
- DAN1534616
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data anunțului
- 27.09.2021 08:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.