Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare banner pe suport metalic pentru parcul de joaca de la Biserica Sfântul Ioan Botezatorul

Număr anunț
DA30269007
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.516.885 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.516.885 RON