Atribuită Cumpărare directă

Compot piersici, Compot prune,Compot de caise,Compot de cirese, Compot de visine, Compot mere 720g

Număr anunț
DA35077480
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
APRO-COM-IMPEX SRL (CUI 9279406)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.317,27 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.317,27 RON