Ofertă acceptată Cumpărare directă

CERTIFICAT DE INREGISTRARE a vehiculelor pt. care nu exista obligatia inmatricularii

Număr anunț
DA30257757
Autoritate contractantă
COMUNA SINCEL (CUI 4562141)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.465.985 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465.985 RON