Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica Is, sistem alimentare cu apa, aprox 17 km, gospodarie apa, foraje

Număr anunț
DA30263932
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5246198)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.758.825 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.758.825 RON