Atribuită Cumpărare directă

Trimbow 87mcg/5mcg/9mcg/dozax1flac x 180 doze sol. inhalat / BECLOMETASONUM+FORMOTEROLUM+GLICOPIRONI

Număr anunț
DA35065115
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.080,64 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080,64 RON