Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma

Număr anunț
DA30247525
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16 RON
Valoare atribuită
37.230.386 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.230.386 RON

din 16 RON estimat