Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de recertificare cf. standardului SR EN ISO 9001:2015

Număr anunț
DA30265109
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.088.675 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.088.675 RON