Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU DISPLAYPORT T. - HDMI T.

Număr anunț
DA30251513
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Cod CPV
32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.076.636 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.076.636 RON