Atribuită Cumpărare directă

MOCHETA BTP MEMPHIS 819 VERDE

Număr anunț
DA35082233
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.327,20 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.327,20 RON