Atribuită Atribuire

Servicii pentru punerea in executare silita a sentintelor, astfel: 1. *S.C. 4247/10.05.2021 a Jud. Cv.- rec debit in cuantum 332.91 lei conform S.C. 4247/10.05.2021 a Jud. Cv. debitor MANOLESCU DORU CONSTANTIN (1.00 Buc. x 33.29 = 33.29), 2. *S.C. nr. 3861/26.04.2021 a Jud. Cv., rec debit in cuantum de 2646,84 lei conform S.C. nr. 3861/26.04.2021 a Jud. Cv. debitor IONESCU VIORICA IONESCU ADRIAN NICOLAE IONESCU ALEXANDRA (1.00 Buc. x 40.00 = 40.00), 3. {*S.C. nr. 382/19.01.2021 a Jud. Cv. rec debit in cuantum de 34253,17 lei conform S.C. nr. 382/19.01.2021 a Jud. Cv., debitor S.C. PORT CETATE S.R.L. (1.00 Buc. x 40.00 = 40.00), 4. *S.C. nr. 3265/08.04.2021 a Jud. Cv. rec debit in cuantum de 1912,41 lei conform S.C. nr. 3265/08.04.2021 a Jud. Cv., debitor S.C. GRILSORMAR S.R.L. (1.00 Buc. x 40.00 = 40.00), conform referat nr. 29235/27-09-2021, comanda 29792/30-09-2021

Număr anunț
DAN1543969
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
Cod CPV
75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
153,29 RON
Data anunțului
08.10.2021 09:55

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.