Atribuită Atribuire

Cedează drepturile de autor privind traducerea operei „Trei surori” de A.P. Cehov în vederea utilizării acesteia în producția spectacolului de teatru cu acelaşi nume a Teatrului Naţional Cluj în varianta scenică a regizorului Răzvan Mureșan, precum și a prezentării spectacolului, conf ctr. 74/38 din 05.07.2021 cesiunea neexclusivă pentru reproducere, distribuire, închiriere și comunicare publică prin orice mijloace, din orice loc și moment, inclusiv streaming. durata: 05.07.2021 – 24.09.2022

Număr anunț
DAN1545253
Autoritate contractantă
Teatrul National "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4426344)
Furnizor / câștigător
RALUCA RĂDULESCU (CUI 915182)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
894,12 RON
Data anunțului
11.10.2021 17:15

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.