Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set textmarker, 8 culori- 1 buc superfluorescent+7 buc pastel pentru proiect SIPOCA 622

Număr anunț
DA30245282
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
24.407.746 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
30.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.407.746 RON