Ofertă acceptată Cumpărare directă

perinita pentru stampila 6/trodat 4642, 6/P35

Număr anunț
DA30279452
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu (CUI 17493345)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.614.991 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.614.991 RON