Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii topo de intocmire planuri de situatie pentru drumuri intrav. apart. domeniului public UAT

Număr anunț
DA30245132
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.392.973 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.392.973 RON