Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii lunare de mentenanta instalatii electrice exterioare si interioare si servicii anuale PRAM

Număr anunț
DA30279394
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.951.590 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.951.590 RON