Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare deșeuri menajere de la Centrul Local Dumbrăveni

Număr anunț
DA30274063
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.318.680 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.318.680 RON