Atribuită Atribuire

Curs de formare profesionala - Cadru Tehnic cu atributii la prevenirea si stingerea incendiilor - 1 buc x 799,05 lei conform ct nr.30047/04.10.2021, referat nr.28802/23.09.2021, oferta nr.29227/27.09.2021

Număr anunț
DAN1547519
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ABRAO EXPERT SRL (CUI 36663756)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
799,05 RON
Data anunțului
14.10.2021 09:16

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.