Atribuită Atribuire

Rolă cu surub fixare - 2 buc/ 33.60 lei, Xtape element alimentare - 2 buc/ 14.84 lei. Articolele au fost achiziționate la solicitarea scenografului, pentru premiera spectacolului ”Albă ca Zăpada și cei 7 pitici”, conform devizului estimativ 2174/ 02.09.2021 și referatelor de necesitate 2621/ 13.10.2021 și 2622/ 13.10.2021

Număr anunț
DAN1548201
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48,44 RON
Data anunțului
14.10.2021 14:42

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.