Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv elab plan cu privire la modul de atragere si masurile necesare pt atragerea utilizatori online

Număr anunț
DA30265616
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.039.947 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.039.947 RON