Atribuită Cumpărare directă

sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS

Număr anunț
DA35079546
Autoritate contractantă
Comuna Sipote (CUI 4540291)
Furnizor / câștigător
SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI 14886862)
Cod CPV
38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON