Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun combustibil si filtru apa

Număr anunț
DA30274384
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI 2240280)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.692.812 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.692.812 RON