Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta pentru accesare fonduri nerambursabile extindere sisteme de distributie gaze naturale

Număr anunț
DA30280309
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.039.043 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.039.043 RON