Atribuită
Atribuire
Furnizare produse - aranjamente florale activităţi culturale Proiect „România Contemporană”/Expoziţia foto-documentară itinerantă ”1940. Sub semnul ultimatumului, dictaturii şi cedării”; Proiect „Poezii ilustrate”/Program „Lecturi Publice 19.10.2021=140lei; vernisaj expozitie pictură Ana Ranete 21.10.2021=100lei
- Număr anunț
- DAN1552285
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- TARANTUS SANDU MARIA FLORARIA ANACRIS (CUI 35245739)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data anunțului
- 21.10.2021 11:26
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.