Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner black original Xerox 106R04349 pt Xerox B215 2x3000 pagini OEM, cilindru drum ORIGINAL

Număr anunț
DA30275130
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON