Atribuită Atribuire

Servicii cazare 2 persoane/2 nopti intrare 18.10.2021/iesire 20.10.2021;Servicii cazare 4 persoane/1 noapte intrare 19.10.2021/iesire 20.10.2021; (participanti actv.cult.cf.ref.nec.2256/2252/11.10.2021

Număr anunț
DAN1554933
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
RALU TOUR SRL (CUI 24537371)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
990,48 RON
Data anunțului
26.10.2021 12:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.