Atribuită
Atribuire
Inchiriere bazin pentru antrenamente. 9 zile a cate 6 ore/zi, cu accesul unui numar de 32 de persoane. Perioada 05.10.2021 - 15.10.2021. 9 zile*1.120,44 lei, fara TVA/zi = 10.083,96 lei fara TVA
- Număr anunț
- DAN1559261
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- SWIM SPORT CLUB SRL (CUI 32079119)
- Cod CPV
- 70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 10.083,96 RON
- Data anunțului
- 03.11.2021 09:04
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.