Atribuită
Atribuire
-Servicii de topografie, cadastru și carte funciara, activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea la cererea beneficiarului, masurători ale spațiilor interioare și intocmirea planurilor releveu necesare la Inspectoratul pentru Situații de Urgență pentru următoarele imobile: Gradinita cu program normal situate în comuna Independenta, sat Movila Verde, Judet Constanta conform contract nr. 4864/27.10.2021 --Servicii de topografie, cadastru și carte funciara, activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea la cererea beneficiarului, masurători ale spațiilor interioare și intocmirea planurilor releveu necesare la Inspectoratul pentru Situații de Urgență pentru următoarele imobile: Liceul Tehnologic Independenta corp A și corp B, situat în strada Constanței nr.39, loc. Independenta, comuna Independenta, judet Constanta conform contract nr. 4864/27.10.2021
- Număr anunț
- DAN1561094
- Autoritate contractantă
- COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
- Furnizor / câștigător
- GEODESIC SOLUTIONS SRL (CUI 36852283)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 7.400 RON
- Data anunțului
- 05.11.2021 09:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.