Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pr. si exec: "Amenajare trama stradala M. Kogalniceanu cu iluminat si metropolitan" 17782/28.03.2022

Număr anunț
DA30288961
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.715.256 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.715.256 RON