Atribuită
Atribuire
Rezervor Beta export 1034R - 2 buc/ 117.48 lei; Xtaoe element alimentare 10mm RGB - 2 buc/ 14.84 lei; Hoff rola 5m banda led 7.2W/M IP20 12V RGB - 1 buc/ 58.82 lei, achiziționate conform referatelor de necesitate 3003/ 18.11.2021 și 3022/ 18.11.2021
- Număr anunț
- DAN1569379
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 191,14 RON
- Data anunțului
- 22.11.2021 07:49
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.